Боса два


  • Адреса: ул.840 бр.4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7429 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

По 20 години огромен профит, таканаречената „брза мода“ претрпува огромни загуби и производителите како што се шведскиот H&M;, шпанска „Зара“, „Paul&Bear;“, ...
сите 8 | | | веќе видена

Сингапур e во најтешката рецесија во историјата. Експертите велат дека Сингапур е погоден од најтешка рецесија од 1965 година кога земјата стекна независност ...
сите 35 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи