Бос


  • Адреса: Благој Ѓорев 42
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7466 км
  • Локација: над Гимназијата

  • Телефон 2: 076 498185
  • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Владата работи на прдлогот на Стопанската комора за зголемување на акцизата. – Предлогот е на маса. Веќе подготвуваме предлот уредба. Соглсасно пресметките и ...
сите 47 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи