Бортас

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Аминта III (Ленинова) 72-1/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Локација: спроти холандска амбасада

  • Телефон 2: 02 3232631
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1671198394_67.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

БОРТАС ДОО е градежна фирма специјализирана за градежништво и градежно-занаетчиски работи, дизајн и инженерство.

БОРТАС ДОО, како лиценцирана компанија останува посветена на определбите за постојан развој на полето на реализација на објекти од високоградба, нискоградба, градежни и градежно занатски работи, проектирање и развој, секако во насока на заштита на животната средина, а во согласност со барањата на Системот за менаџмент со квалитет.

Услуги:
• Проектирање
• Урбанизам
• Градежништво
• Градежно-занаетчиски работи
• Ентериери
• Продажба на станови и деловен простор
• Изнајмување на деловен простор

Компанијата е основана во 1994 година. Денес, Бортас брои 52 вработени, со значајно искуство стекнато во реализацијата на најразлични проекти и градби првенствено од доменот на високоградбата, што резултира со препознатливи квалитетни градежни производи и услуги, во функција на исполнување на потребите и очекувањата на клиентите, досегашни и идни.

Врз основа на визијата на компанијата за обезбедување на квалитетни енергетско ефикасни и функционални производи, по достапни цени, Управителот и раководството на БОРТАС ДОО ја дефинираат политиката за квалитет како основа за обезбедување на постојаност на квалитативните параметри во работењето, почитување и примена на законската регулатива и на професионалните стандарди во сите активности.

повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Стан 71.75m²

Цена со ДДВ:Побарај цена

Стан 68.50m²

Цена со ДДВ:Побарај цена

Стан 36.35m²

Цена со ДДВ:Побарај цена

Стан 106.80m²

Цена со ДДВ:Побарај цена

Стан 71.75m²

Цена со ДДВ:Побарај цена

Стан 68.50m²

Цена со ДДВ:Побарај цена

Стан 64.50m²

Цена со ДДВ:Побарај цена

Стан 59.90m²

Цена со ДДВ:Побарај цена

Стан 58.55m²

Цена со ДДВ:Побарај цена

Стан 50.15m²

Цена со ДДВ:Побарај цена

Стан 49.20m²

Цена со ДДВ:Побарај цена

Стан 43.75m²

Цена со ДДВ:Побарај цена

Стан 43.70m²

Цена со ДДВ:Побарај цена

Стан 40.80m²


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи