Бонита плус


  • Адреса: Благоја Тоска 251
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7393 км
  • Локација: Блок 82
Дејности:

минимаркети


  • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 00:00Мапа

До сега 9 странски компании подигнале документација да аплицираат на тендерот за изградба на фотоволтаична централа во Осломеј. Јавниот повик е отворен веќе ...
сите 60 | | | веќе видена

Коморскиот инвестициски форум на шесте земји од Западен Балкан и Генералниот директорат за Европска соседска политика и преговори за проширување (ДГ НЕАР) ќе ...
сите 47 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи