Бони лу

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Христо Татарчев (Сава Ковачевиќ) 47в лок 7
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7854 км
  • Локација: Расадник

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 10:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

До крајот на годината, во рамките на проектот GREENOVET, ќе биде отворен регионален Центар за стручно образование и обука за зелени иновации што ќе биде ...
сите 27 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи