Бонадерма


 • Адреса: Васил Ѓоргов 20-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км
 • Локација: Во стариот трговски центар Капиштец, пред Агенција за вработување


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Њу Твентис (New20s)


  • Адреса: Црниче 5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10685 км

  ЦЕНТАР ЗА АНТИАГРАТИВНА И РЕГЕНЕРАТИВНА МЕДИЦИНА

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1658908405_9.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиРаботиме со плави картони

  Промедика Медикал Центар


  • Адреса: Св.Кирил и Методиј (М.Х.Јасмин) 50 кат 1 и 2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10684 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:00 • Саб од 09:00 до 14:00

  Промедика Медикал Центар е приватна поликлиника која Ви нуди широк спектар на специјалистички услуги и професионална и квалитетна нега од дијагноза до рехабилитација во пријатен амбиент.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1432301762_3.png?t=true&w;=300&h;=300
  Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Дерма плус


  • Адреса: бул.Јане Сандански 84-3/5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10687 км
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 15:00

  Дерматолошко естетска ординација со иновативен стил на работа, со слух за пациентите и доверлив пристап кон нивните проблеми и желби.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1385387093_83.png?t=true&w;=300&h;=300

  Примадерма


  • Адреса: Младинска 24
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈10792 км
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00

  Заедно ќе ја вратиме вашата насмевка и самодоверба.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1667568636_65.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Мапа

  Време зa читање: 2 минути Народната банка соодветно реагира на притисоците кои од меѓународните пазари на примарни производи, односно основни прехрамбени ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Феро инвест е единствена компанија на македонскиот пазар која нуди комплетни решенија за изградба на фотоволтаични електрични централи: од почетна идеја, преку ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи