Боми Метал Пласт


  • Адреса: Пекљане 86
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7845 км
  • Локација: нас. Даме Груев

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1671441520_77.jpg?t=true&w=300&h=300


Нашите почетоци се во 1990-та година, како семеен бизнис. Денес сме составени од 3 целини:
-производствен погон со алатница на површина од 1200 м2
-помошен магацин од 600 м2
-магацин за складирање на готови производи на површина од 2000 м2
Нашиот тим е составен од 25 искусни професионалци, одговорни и посветени на испорака на квалитет и почитување на договорени рокови.

Повеќе од 200 завршени проекти со над 30 години искуство во областа. Имаме експертиза за да го изработиме тоа што ќе го замислите во вашиот проект.

СЕКТОРИ
-Алатница
Со нашата алатница овоможуваме производство во договорени рокови и брза испорака на сите нарачани количини. Клучни предности: цена, квалитет и залиха.
-Производство
Нашиот погон за производство со алатница се на површина од 1200 м2., со помошен магацин од 600 м2. Сите процеси во нашето работење се стандардирани и во согласност со сите мерки за заштита на животната средина.
-Магацин
Магацин за складирање на готови производи на површина од 2000 м2.

Направете го првиот чекор - контактирајте не на 078 410 610 начинот кој најмногу ви одговара за нарачка или состанок за договор за соработка.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи