Bolid


 • Address : 11-ti Oktomvri b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  ParkingWi-Fi Zone7 days a weekAirconditioned

  Bolid R


  • Address : Kumanovska 10/a-5-1/1
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7428 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 19:00 • Sun from 09:00 to 16:00

  Bolid R is a newly opened service, a volcanizer that offers volcanic and other service.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1540209543_63.jpg?t=true&w=300&h=300
  Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Mr. Vash


  • Address : M.T.Gologanov 13
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 18:00

  Categories:

  car washes

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574768806_04.png?t=true&w=300&h=300
  Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Turbo Servis (Turbo Export)


  • Address : Butelska 61
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7422 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00 • Sat from 08:00 to 14:00

  Турбо сервис,продажба и монтажа на нови и половни турбини, секоја турбина има своја гаранција.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1576749780_28.png?t=true&w=300&h=300

  Centrum Garage


  • Address : Golema Recica 1219 ul.101 p.n.
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7392 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00 • Sat from 08:00 to 16:00

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581507011_31.jpg?t=true&w=300&h=300
  Map

  Странските инвестиции продолжуваат во државата, преговараме за инвестиции вредни три милијарди евра, а Владата ќе поддржи уште 40 нови домашни инвестиции со ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Последиците од ковид-кризата врз економијата се видливи, но во голема мера се ублажени преку навремените и соодветни монетарни и фискални мерки. Потребно е да ...
  сите 56 | | | веќе видена

  Magenta 1 за прв пат излезе на пазарот пред пет години, како пакет кој ги обединува сите Телеком услуги, на едно место и во една сметка, за целото семејство и ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel