Пребарувањето е оптимизирано за Скопје

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Бокс - клубови по градови

Куманово Скопје Штип

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Бокс - клубови

Универзалци


 • Адреса: Костурски Херои (29-ти Ноември) 23
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10683 км
 • Работно време: Пон - Сре , Пет од 21:00 до 22:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Баргала


 • Адреса: Васил Главинов б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км

Дејности:

бокс - клубови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ѕвезди


 • Адреса: Радански Пат 202
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км

Дејности:

бокс - клубови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фајтер-илериж


 • Адреса: Сава Ковачевиќ 13
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈10684 км

Дејности:

бокс - клубови

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Македонија можеби нема фантастични премиери, но има фантастични ветувања од премиерите, лани дека Македонија ќе добие прва патека за трки во Форлума 1, а од ...
сите 46 | | | веќе видена

Airbnb соопшти дека побарувачката за патувања останува силна, и покрај загриженоста поради забавување на економијата и зголемените цени што ги погодуваат ...
сите 224 | | | веќе видена

Дарко Димовски, претседателот на Сојузот на синдикатите на Македонија (ССМ) најави дека ако нема покачување на платите од септември ќе има радикализација. ...
сите 54 | | | веќе видена

Министерството за финансии најави промени во даночниот систем, со намера поголем дел од нив да почнат да се применуваат почнувајќи од 1 јануари 2023 година, ...
сите 134 | | | веќе видена

Занимањето дефинирано како општ работник е убедливо најбарано во земјава, и за него има дури 814 слободни работни места. Со толку слободни работни позиции ова ...
сите 13 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи