БОБИ-М

Работиме нон-стоп

  • Адреса: Стојан Арсов 2
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈10686 км
  • Локација: биљановски пат

  • Телефон 2: 075 377502
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1630395439_3.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Лиценциран погребален оператор Боби-М нуди:

-Продажба на погребна опрема
-Средување и превоз на покојни во и надвор од државата.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи