БО-ДИ-ТРЕЈД Термометри Македонија

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Лесновска 21
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10683 км

  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1612792443_79.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Термометри Македонија е компанија која е овластен увозник на повеќе европски и светски познати производители на професионални преносни мерни инструменти и фиксни контролни системи. Мерење и даталогирање на температура, влажност, проток и притисок на течности и воздух, ротација, вакуум, квалитет на воздух, индустриски вентили за специфични намени, pH, кондуктивност, нивометри, протокомери, како и детекција на запаливи и токсични гасови се само дел од производите кои Термометри Македонија може да Ви ги понуди.

Производите кои ги нудиме се со екстремно висок квалитет и слободно можеме да кажеме дека се најдобри кои можете да ги најдете на нашиот пазар. Во Македонија сме директни застапници за следниве компании :

•Dostmann Electronic, Burkert, Kobold, PCE-Instruments (Германија)
•Crowcon (Велика Британија)
•Tecnosoft, Controll Process (Италија)
•Habonim (Израел)

Нашите производи наоѓаат примена во :

•Лаборатории, болници, фармации
•Хемиски фабрики и прочистителни станици
•Производство, складирање и транспорт на храна и лекови
•Одгледување, складирање и транспорт на канабис и други култури кои растат во стакленици на контролирани услови
•Оранжерии, винарии, кланици, рибници
•Супермаркети, млекари, одгледување на печурки
повеќе
13%заштеда
6%заштеда

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи