БМ Фурнитуре


  • Адреса: с.Лешок
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈9420 км

  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1707129958_42.png?t=true&w=300&h=300


Водени од идејата да ги задоволиме потребите од современ и уникатен дизајн на ентериер на секој наш клиент, во 2004-та година започнавме со нашата бизнис активност. На самите почетоци воспоставивме врвни стандарди и целосна професионалност во нашиот пристап со клиентите при испорачување на договорените производи и услуги.

Создадовме сопствен погон со современи машини за производство на плочест мебел, кујни, купатилски мебел, и тапациран мебел, со сите фази во процесот на изработка: кроење, CNC кроење, кантирање, со разни можности за изработка на жлебови, рабови и други форми во неограничен број на дезени.Нашиот тим е составен од високопрофесионални оператори на машини, архитекти и монтери. Сите проекти се уникатен предизвик. Сите испорачани производи и услуги се со проверен и потврден квалитет според сите стандарди.

Услуги:
- Изработка на мебел по мерка со вклучена монтажа
- Проектирање и изведба на мебел за ентериер
- Сопствено Производство со Современи Машини
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи