Блуинвест


 • Адреса: Маршал Тито 93-а
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Локација: Комплекс Фати трејд


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1697524592_72.png?t=true&w=300&h=300


  Blueinvest е компанија составена од врвен тим на професионалци, посветени на испорака на исклучителни градежни решенија за сите ваши станбени и комерцијални потреби. Од идеја и реализација по принципот клуч на рака, до околина која нуди комфор кој ги задоволува сите ваши потреби.
  Квалитетот на изведбата, функционалноста, професионализмот и почитувањето на рокови се нашата главна одлика.
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи