Блашко Дентал


  • Адреса: Максим Горки 11
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км

  • Телефон 2: 070 532524
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Tема на работната средба беше иницијативата за активности кои водат до поттикнување на иновативноста и конкурентноста на компаниите. #ДФИТР Халили на средбата ...
сите 41 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Минатиот месец, повеќе од 5 милиони барели нафта, кои беа дел од историското ослободување на резервите на САД за итни случаи, беа ...
сите 47 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи