Бизе


  • Адреса: Белградска б.б.
  • Место: Берово
  • Локација: кај мвр - полициска станица

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00
    Нед од 08:00 до 12:00
  • Пауза: Пон - Саб од 13:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Со измени на Законот за регистрација на возила со странски регистерски таблици, Владата овозможува поевтина регистрација на овие возила за дури 50 отсто. ...
сите 39 | | | веќе видена

Државата има пари за капитални инвестиции, тие ќе се инвестираат преку новиот систем со сериозен притисок од страна на Министерството и Владата. Во 2021 година ...
сите 229 | | | веќе видена

Светиниколски БИМ од битуменски заштитни материјали оствари приход од 5 милиони евра и во корона криза има нето добивка од 593.000 евра што е за 80 отсто ...
сите 20 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи