Бит конзул


 • Адреса: Партизанска 20/36
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Локација: спроти спортска сала


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Мапа

  Владата на Република Македонија на денешната 8 седница донесе одлука да продолжи важноста на мерката за определување највисоки цени на основните прехранбени ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Комуникацијата на централните банки е важна не само поради транспарентноста и одговорноста, туку и за задржување на кредибилитетoт, од кој зависи успешното ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи