Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани
 • Ресторани за свадби
 • Хотели
 • Мотели
 • Ресторани - пицерии
 • Ресторани - Национални
 • Конференциски Капацитети И Услуги
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Бистроа во Струмица

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Антика


 • Адреса: Гоце Делчев б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7971 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 10:00 до 00:00 • Пет - Саб од 10:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

Атлантис


 • Адреса: с.Смолари
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7991 км

Дејности:

ресторани

Белви


 • Адреса: Невена Стојкова б.б., во Дом на култура
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 23:00

Дејности:

ресторани

Бонита


 • Адреса: Благој Јанков-Мучето 54
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 16:00

Голден палас Џоканов


 • Адреса: с.Сарај бр.12
 • Место: Струмица

Градска Кафана Стариот Џумбушлија


 • Адреса: Жртви На Фашизмот 15
 • Место: Струмица

Дејности:

ресторани

Да-Го Вче


 • Адреса: Гоце Делчев б.б., Ново Село
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7987 км

Дејности:

ресторани

Еми


 • Адреса: Гоце Делчев 49
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7968 км

Еми ексклузив


 • Адреса: Индустриска Зона Север б.б
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7968 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 15:00

Дејности:

ресторани

Илинден


 • Адреса: Гоце Делчев б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7970 км

Комплекс Цареви кули


 • Адреса: Реон Чам Чифлик
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7968 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 00:00 • Саб од 10:00 до 01:00

Космополит


 • Адреса: 11-ти Октомври 39
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

Ла Вита


 • Адреса: Климент Охридски 53
 • Место: Струмица

Ла-ем


 • Адреса: Дебарска 40
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7970 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

Дејности:

ресторани

Лебедово езеро


 • Адреса: с.Смолари
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7990 км

Дејности:

ресторани

Лебед-ас


 • Адреса: Маршал Тито 44, с.Ново Село
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7987 км

Летница


 • Адреса: Ленинова б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7969 км

Маредо


 • Адреса: М.Х.Јасмин 111
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7970 км

Дејности:

ресторани

Младост


 • Адреса: Невена Ѓорѓиева Дуња 2
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7987 км

Дејности:

ресторани

Мапа

Секој што ќе продава или издава стан - стар или нов ќе мора да приложи и документ за тоа колку е енергетски ефикасен. Новиот закон за енергетска ...
сите 20 | | | веќе видена

Од наредниот месец стапуваат на сила нови правила за работа во Германија од земји кои не се членки на Унијата. Условите за олеснети, но само за добивање виза ...
сите 11 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи