Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Демир Хисар
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Бистроа во Демир Хисар

Александар


 • Адреса: с.Слепче
 • Место: Демир Хисар

Дејности:

ресторани

Бабино


 • Адреса: с.Бабино б.б.
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈7446 км

Дејности:

ресторани

Горна куќа


 • Адреса: с.Слепче
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈7455 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 00:00

Дејности:

ресторани

Европа


 • Адреса: Битолска б.б.
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈7459 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 23:00

Златна Седумка


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Демир Хисар

Калц-пром


 • Адреса: 1-ви Мај б.б.
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈7459 км

Дејности:

ресторани

Стара куќа


 • Адреса: Битолска 7
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈7459 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 00:00

Дејности:

ресторани

Чичко Таљо


 • Адреса: Битолска б.б.
 • Место: Демир Хисар
 • Оддалеченст: ≈7459 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 00:00

Дејности:

ресторани

Мапа

Додека од надлежното министерство за финансии тврдат дека јавниот долг е стабилизиран и умерен, дополнителната заменичка обвинува дека државата урива рекорди ...
сите 86 | | | веќе видена

Фондот за иновации и технолошки развој (ФИТР) за дваесет дена, односно до 15 март, го продолжи рокот за аплицирање за јавниот повик за кофинансирани грантови ...
сите 32 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи