Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Берово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани
 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Апартмани и приватни соби - изнајмување
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Бистроа во Берово

Ан на Мегдан


 • Адреса: Младински кеј 2/10
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7535 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

Бела вода


 • Адреса: нас.Суви Лаки
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7549 км

Дионис


 • Адреса: Цветан Димов 1
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7540 км

Дејности:

ресторани

Драгива


 • Адреса: с.Двориште
 • Место: Берово

Дејности:

ресторани

Карадак


 • Адреса: Градско Пазариште б.б.
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7539 км

Дејности:

ресторани

Кеки Ресторан


 • Адреса: Младински кеј б.б.
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7539 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 00:00

Манастир


 • Адреса: Кирил и Методиј 6
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7540 км

Мис Стон


 • Адреса: с.Смојмирово
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7536 км

МРС


 • Адреса: Маршал Тито 130
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7540 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 09:00 до 00:00 • Пет - Саб од 09:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

Ристово Меанче


 • Адреса: Пионерска 9
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7540 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

Текила


 • Адреса: Моша Пијаде 2-а, с.Владимирово
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7535 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 00:00

Текила 2


 • Адреса: Цветан Диумов 2-а
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7540 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 00:00

Тина-Рато


 • Адреса: Маршал Тито 14
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7539 км

Дејности:

ресторани

Чардак


 • Адреса: Цветан Димов 5
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7540 км
 • Работно време: Пон - Чет од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

Дејности:

ресторани

Мапа

Додека од надлежното министерство за финансии тврдат дека јавниот долг е стабилизиран и умерен, дополнителната заменичка обвинува дека државата урива рекорди ...
сите 86 | | | веќе видена

На повидок е нов бонбона бизнис. Ова е огромен скандал. СДСМ на 50-тина дена пред избори го раскрчмува Тиквешко Езеро и целиот воден фонд на Црна Река. Власта ...
сите 47 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи