Бисер


  • Адреса: Зелен пазар 18
  • Место: Кавадарци
  • Оддалеченст: ≈253 м

  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 00:00
    Нед од 09:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Од УЈП информираат дека граѓаните кои во Годишната даночна пресметка имаат долг од 1 денар не треба да се грижат ниту да го плаќаат.Долгот од еден денар се ...
сите 7 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи