Биро за развој на образованието


  • Адреса: Руѓер Бошковиќ 20
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10682 км

  • Факс: 02 3061057

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 67 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи