Biotek - Poliklinika


  • Adresa: Naroden Front 5
  • Vendi: Shkup
  • Lokacioni: Позади Биотек Лабораторија

  • Telefon 2: 02 6157755
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1696328342_83.png?t=true&w=300&h=300


Klinika Biotek ka departamente të specializuara për: pediatri, interne, gjinekologji, transfuzion klinik, mjekësi të punës.

Shërbimet:

Pediatri
- Kontroll specialisti
- Terapia me inhalacion
- Kontroll neurologjik konsultativ
- Kontroll ultrasonografik të trurit dhe diagnostikim

Gjinekologji
Kontroll gjinekologjik
Test Pap
Tipizimi i HIV-it
Kolposkopi

Mjekësi interne
Kontroll specialisti
Kontroll specialisti me EKG
Eko të abdomenit, me kontroll dhe terapi (të mëlçisë, fshikëzës së tëmthit, pankreasit, veshkave, shpretkës, aortës, fshikëzës së urinës, prostatës)
Eko të gjendrës tiroide me kontroll dhe terapi

Mjekësi e punës
Vërtetim mjekësor për aftësinë për punë

Transfuziologji klinike
Konsultime specialisti për diagnostikim, trajtim, ndjekje dhe rekomandime në fushën e transfuzionit klinik
më shumë

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj