Биммер БМВ Сервис

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  • Адреса: Јадранска магистрала (Качанички пат), с.Визбегово 74
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7420 км
  • Локација: спроти Хисар Туризам на Качанички пат

  • Телефон 2: 070 305529
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1438247560_16.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Биммер БМВ Сервис
БИММЕР е специјализиран сервис за BMW и MINI возила.

Ви нудиме комплетна услуга за Вашето возило, која содржи: дијагностика, сервисирање и продажба на резервни делови од брендовите BMW и MINI.

Одржувањето на вашето возило предадете го во рацете на нашиот високостручен тим со долгогодишно искуство во сервисирање на BMW возила.

Повелете во нашиот сервисен центар, а ние ќе се потрудиме да станете дел од задоволните клиенти на БИММЕР.

На Ваша услуга :)
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи