Билјана


  • Адреса: Јанко Цветинов 9
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7542 км
  • Локација: Во близина на Црвен Крст
Дејности:

кројачи


  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00
    Саб од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

... Се гарантира слободата на пазарот и претприемништвото. Републиката обезбедува еднаква правна положба на сите субјекти на пазарот...“ Член 55 од ...
сите 53 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Наградата за успешен бизнис лидер на настан организиран од познатата „Business Elite Awards” минатата недела во Истанбул,Турција на ...
сите 13 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи