Биг Стар


  • Адреса: Скопски пат 8, Палма Мол кат 1
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7394 км

  • Телефон 2: 044 331317
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 22:00Мапа

До сега 9 странски компании подигнале документација да аплицираат на тендерот за изградба на фотоволтаична централа во Осломеј. Јавниот повик е отворен веќе ...
сите 59 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи