Биг фиш


  • Адреса: бул.Јане Сандански 14
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км
  • Локација: ТЦ Три Бисери

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00
    Саб - Нед од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Препорачани резултати за вашето пребарување:

Мапа

Работилници, презентации на успешни практики, претставување на таленти и креативни идеи помеѓу учесниците, ова е дел од програмата на вториот ден на ...
сите 22 | | | веќе видена

Северна Македонија ќе стане регионален стартап центар каде младите ќе може да ги реализираат своите бизнис идеи, порачаа денеска вицепремиерот за економски ...
сите 58 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи