Библиотека


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 55/5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9438 км
 • Локација: кај кројачот Ангелковски, после Буњаковец

 • Телефон 2: 070 393735
 • Факс: 02 3290181
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Цена со ДДВ:1.180 ден.

Џун Гордонс ПИНК 1л

Цена со ДДВ:610 ден.

Вотка Смирноф Норт 0,7

Цена со ДДВ:430 ден.

Вино Alexandria Cuvée – Црвено

Цена со ДДВ:1.460 ден.

Вино Бовин Imperator

Цена со ДДВ:1.200 ден.

Џони вокер ред лабел 1л

Цена со ДДВ:590 ден.

Стара жолта Повардарие 48% 0,7

Цена со ДДВ:2.740 ден.

Далморе 12г Сингл Малт 0,7

Цена со ДДВ:510 ден.

Џин Сакс

Цена со ДДВ:410 ден.

Вино Alexandria Cuvée – Бело


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Работиме 7 дена во неделата

Пилот ЛТЦ


 • Адреса: М.Т.Гологанов 23 (Иво Лола Рибар)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9439 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 09:00 до 21:00 • Нед од 10:00 до 18:00

Нова специјализирана продавница за алкохол, чоколадо и кафе во центарот на Скопје.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1611305088_53.png?t=true&w=300&h=300
Мапа

Грантови за организаторите на настани на ист принцип како што добија грантови игротеките и ноќните клубови, не се возможни од повеќе причини, вели ...
сите 210 | | | веќе видена

Претпазливото управување со ризиците и соодветната регулативна рамка, усогласена со најдобрите меѓународни стандарди, му овозможија на банкарскиот сектор да ја ...
сите 45 | | | веќе видена

Преку трите кредитни линии, Ковид 1, 2 и 3, од Развојната банка на Северна Македонија, обезбедени се ликвидни средства во вкупен износ од 44,1 милиони евра, ...
сите 53 | | | веќе видена

За две години цената на маслото за јадење на домашниот пазар пораснала за 28,6%. Половина од тој раст е направен во последните шест месеци, односно пораст од ...
сите 30 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Побарувачката за станови во големите градови, особено во главниот град и натаму се одржува на стабилно ниво, а тоа пак придонесува ...
сите 7 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи