БФМ


  • Адреса: нас.Кликово
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7394 км

  • Телефон 2: 072 244007
  • Факс: 044 346170
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1672133267_46.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

БФМ Компани е компанија за трговија на мало и големо со седиште во Тетово и ви нуди широк спектар на разновидни производи од областа на греење, ладење, соларните системи и водоводните инсталации. Новитет во областа на работењето на БФМ Компани е скорешната понуда на панелни солари од познатата австриска фирма GREEN ONE TEC.

Компанијата е овластен дистрибутер на неколку познати европски брендови:
ИТАЛИЈА: F.I.V., EMMETI, MAMOLI, RACORDIERE METALISCHE, DE LONGHI Radiators, NOVASFER, CORAC, RBM
ШВАЈЦАРИЈ: HPA AG, HAKA GERODUR, HONEYWELL, BIRAL, JURGEN ARMACK
ГЕРМАНИЈА: EURO FOL, WERIT
ПОЛСКА: KOSPEL, KARMAT
ГРЦИЈА: INTERPLAST

БФМ Компани е компанија основана во 2003 година со искуства пренесени од истоимената компанија со седиште во Швајцарија сопственост на Фејсал Мустафи.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи