Бетекс


  • Адреса: Борис Кидрич б.б.
  • Место: Берово
  • Оддалеченст: ≈7965 км

  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Со цел полесно справувањето на нашата земја со пандемијата предизвикана од коронавирусот, НЛБ Банка АД Скопје реализираше донација од 50 илјади евра, како ...
сите 110 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи