Бест Доорс


 • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) 73
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10690 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655371690_25.png?t=true&w=300&h=300


  Постоиме од 2020-тата година, секогаш посветени на профеисонална услуга и квалитетни производи со најдобри цени на пазарот.Од самиот почеток главна цел ни е почитување на рокови и задоволство на клиентите.

  Уште од самите почетоци работиме изведба и монтажа на собни и надворешни врати и ламинатни подови. Димензиите на вратите се стандарди или по нарачка според мерки на објектот.


  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи