Бесплатна линија за пријавување повреди на основни човечки слободи и права


  • Адреса:
  • Место: Скопје

  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Време зa читање: 2 минути Имајќи ги во превид препораките за заштита од ширење на COVID – 19, Стопанска банка АД – Скопје известува дека пензиите за месец ...
сите 55 | | | веќе видена

Раст на цените на мало за цели 6% во декември 2021 та во однос на истиот месец 2020 та. Трошоците на живот зголемени за 4.9%. Овие вредности се највисоки што ...
сите 47 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи