Бербеј


  • Адреса: Маршал Тито б.б.
  • Место: Струга
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Локација: Градска Чаршија

  • Телефон 2: 070 884292
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 22:00
    Саб од 10:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Владата предводена од СДСМ успева и во време на светска економска криза да ја одржи стабилноста и ликвидноста на домашната економија, се истакнува во денешното ...
сите 93 | | | веќе видена

Понекогаш се прашувам дали во економскиот тим во СДСМ имаат срам (тоа е се разбира доколку ги разбираат работите) или пак се се сведува на непознавање на ...
сите 7 | | | веќе видена

Банките се претпазливи во однос на зголемувањето на каматните стапки имајќи предвид дека драстичното и брзо зголемување може да влијае на способноста на ...
сите 62 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи