Бели мугри


  • Адреса: Ацо Караманов 2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10684 км
  • Локација: од десната страна над ОУ Кочо Рацин(Водно)

  • Телефон 2: 02 3178789
  • Работно време: Пон - Пет од 06:30 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Мерките и политиките во делот на енергетиката што ги презеде Владата и институциите што ги предводи СДСМ даваат реални и видливи резултати. По успешното ...
сите 96 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Двете најголеми европски централни банки нагло ги зголемија каматните стапки во четвртокот, одлучувајќи за поголеми зголемувања од ...
сите 70 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Повеќе електрични возила ќе се појавуваат во филмови и ТВ емисии на Нетфликс, бидејќи стриминг гигантот објави партнерство со Џенерал ...
| | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи