Беларол


  • Адреса: Железничка б.б.
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7491 км
  • Локација: Железничка станица

  • Телефон 2: 070 828203
  • Факс: 032 391630
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Пендаровски на отворање на гасниот интерконектор Грција – Бугарија Претседателот Стево Пендаровски, по покана на претседателот на Република Бугарија, Румен ...
сите 61 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи