Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Апарати за домаќинство - поправки и сервиси
 • Електросервиси
 • Клима-уреди и климатизација
 • Индустриска опрема и машинерија - сервисирање и чистење
 • Климатизација - услуги и сервис
 • Машини За Перење И Сушење - Поправки И Сервис
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Бела техника - сервис во Битола

Горење


 • Адреса: Столарска б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 16:00 • Нед од 09:00 до 14:00

Лит-електрон


 • Адреса: Цар Самоил 29
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км

Марија Промет АЗ


 • Адреса: Кланица 9 лок. 9
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 19:00 • Саб од 09:30 до 14:30

Пауза: Пон-Пет 13:30-16ч

Фригомонт


 • Адреса: Пецо Божиновски 6
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

Мапа

Партнерство за подобра бизнис регулатива одржа Форум за стимулирање на растот на работната сила во ИКТ индустријата. Целта на настанот беше да се презентираат ...
сите 83 | | | веќе видена

Ново Volvo Car Финансирање со фиксна каматна стапка од 4,5%! По отворањето на новиот салон на Volvo Cars во Скопје, компанијата Премиум АГС деновиве претстави ...
сите 9 | | | веќе видена

Генералниот директор на АД Електрани на Македонија (ЕСМ), Васко Ковачевски, во Богданци порача дека тамошниот ветерен парк ќе се проширува со поголеми и ...
сите 7 | | | веќе видена

Организацијата за економска соработка и развој (ОЕЦД) остро остро ја намали својата прогноза за глобален раст на најниско ниво од последната глобална ...
сите 9 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи