Бела Чешма


  • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 37
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈10768 км
  • Локација: на раскрсница бела чешма

  • Телефон 2: 047 225851
  • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 20:30
    Нед од 07:30 до 12:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Македонската економија ќе се раздвижува со увоз на работници од странство. Пазарот ќе се либерализира, но дали целосно или таргетирано, сѐ уште е отворена ...
сите 83 | | | веќе видена

Со новиот Закон за платежни услуги и платни системи се зголемува заштитата на правата на корисниците на платежни услуги. Давателите на платежни услуги се ...
сите 23 | | | веќе видена

Продолжуваат бесрамните лаги на СДС, се вели во соопштението на ВМРО-ДПМНЕ. Не прекинува работата на фабриката за лаги на СДС и интензивните пресконференции и ...
сите 113 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи