Бел кардс


  • Адреса: ул.6 бр.9, Трубарево
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7859 км

  • Телефон 2: 078 217257
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1553861793_78.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

„БЕЛКАРДС ЕВЕНТС“ е лидер во производство и продажба на украсни честитки,украсни кеси и роденденски свеќички за сите пригоди од 2010.година кога во Македонија постоеше слаба навика и потреба за поголема интимност и посебност при честитање и одбележување на сите свечени пригоди како родендени,свадбени свечености,љубовни пораки, Денот на жената, Св.Валентине,дипломски и матурски прослави...

Но со ентузијазмот на тимот на „БЕЛКАРДС ЕВЕНТС“ се едуцираа купувачите во Македонија за едно повисоко ниво на однос помеѓу најблиските,роднините, пријателите,деловните соработници,љубивџиите :-) и сите кои сакаа да покажат почитување за поканите за сите свечени прилики и еве сме-водечка компанија на пазарот во Македонија која подигнува нивото на култура и создава нов однос помеѓу луѓето!
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи