Бекјард

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Димитија Чуповски (Вељко Влаховиќ) 25
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10684 км
  • Локација: во склоп на гимназија Јосип Броз Тито

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00
    Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Од задутре нема повеќе гарантирани цени на производите во маркетите. Но вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи порача дека секое нелогично ...
сите 84 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи