Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Beauty salons (hairdresser & hair care)
 • Beauty salons
 • Beauty salons
 • Manicure & pedicure
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Beauty salons (hairdresser & hair care) in Stip

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Aleksandra


 • Address : Vancho Prke 121
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7920 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00 • Sat from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aneta Stil


 • Address : Sremski Front 18-3/7
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7919 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 12:00 to 18:00 • Fri - Sat from 11:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art-el


 • Address : Leski 108
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7919 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 11:00 to 18:00 • Sat from 10:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Artdiva


 • Address : Vancho Prke b.b.
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7920 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cut&Cut


 • Address : Boris Kidrich 28
 • Place: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diamond/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Did Stajling


 • Address : Sremski Front 32
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7919 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 19:00 • Sat from 10:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dior


 • Address : 19-ta Brigada 2
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7920 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dis Ani


 • Address : Vancho Prke b.b.
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7920 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 19:00 • Sat from 10:00 to 15:00

Break: Mon-Fri 14-16h

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Era


 • Address : Hristijan Karposh 25
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7920 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 11:00 to 19:00 • Sat from 10:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Imidz Sanja


 • Address : Kuzman Josifovski Pitu 49
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7920 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Fri from 12:00 to 19:00 • Tue , Thu from 13:00 to 20:30 • Sat from 11:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karmen/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kiki


 • Address : Hristijan Todorovski Karposh 47/7
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7920 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klasik


 • Address : Sutjeska 48/1
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7920 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 18:00

Break: Mon-Sat 13-14h

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kolord


 • Address : Kiril i Metodij 1
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7920 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kontesa


 • Address : Vancho Prke 125
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7920 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makedonka


 • Address : Sutjeska 48/1
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7920 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00 • Sat from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mila/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ole


 • Address : Vancho Prke 121
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7920 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 11:00 to 18:00 • Sat from 11:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rozeta


 • Address : Sremski Front b.b.
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7919 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:30 to 19:00 • Sat from 10:00 to 17:30
 • Пауза: Mon - Fri from 12:00 to 15:00

Break: Mon-Fri 12-15h

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 61 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство и Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој ги информираат земјоделците ...
сите 11 | | | веќе видена

Како им успеало не се знае, ама Јавното претпријатие за државни патишта остварило фантастична добивка во првите шест месеци од годинава, или близу 25 милиони ...
сите 5 | | | веќе видена

Кога пристигнавме во скопскиот хотел „Хилтон“, наидовме на стотина наши сограѓани што се договараа за работа со словенечките работодавачи. Настанот „Живеј и ...
сите 38 | | | веќе видена

Од петок, 1 декември, домаќинствата ќе имаат дневна евтина тарифа за струја од 13 часот до 15 часот и од 22 часот до 7 часот секој ден, како и цел ден недела. ...
сите 144 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Стратезите на Вол Стрит најпрвин ги напушти оптимизмот карактеристичен за оваа година, само за да ги заслепи жестокиот митинг на ...
сите 28 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel