Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kavadarci
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Beauty salons (hairdresser & hair care)
 • Beauty salons
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Beauty salons (hairdresser & hair care) in Kavadarci


Laze


 • Address : Ilindenska 37
 • Place: Kavadarci
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 21:00
 • Пауза: Mon - Sat from 13:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ljubica


 • Address : Leninova 18
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈10763 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mari-m


 • Address : Avala 1
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈10764 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 21:00 • Sat from 15:00 to 21:00
 • Пауза: Mon - Fri from 13:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marija Dona


 • Address : Brakja Hadzhi Tefovi 15
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈10763 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:30 to 20:00
 • Пауза: Mon - Sat from 13:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mina


 • Address : Strasho Pindzhur, s.Vatasha 59-a
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈10765 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 17:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Modo


 • Address : Tode Majstorchev 2
 • Place: Kavadarci
 • Working Hours: Mon - Sat from 16:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Naco Atanas


 • Address : 7-mi Septemvri 50
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈10763 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Narta


 • Address : Cano Pop Ristov b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈10763 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 19:00
 • Пауза: Mon - Sat from 13:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nina


 • Address : 1-vi Maj 3
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈10763 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 16:00 to 20:00 • Sat from 12:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nona


 • Address : Mosha Pijade b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈10762 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00
 • Пауза: Mon - Fri from 13:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

None


 • Address : JNA 5
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈10763 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Perfect Look Boom L


 • Address : Brakja Dzhunovi 65
 • Place: Kavadarci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pjer


 • Address : Mile Vchkov 10
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈10763 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Poinakva


 • Address : Strasho Pindzhur, s.Vatasha 26
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈10764 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 20:00
 • Пауза: Mon - Sat from 13:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prestiz Cece


 • Address : Jovan Planinski 17
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈10763 км
 • Working Hours: Tue - Sat from 13:00 to 20:30 • Sun from 13:00 to 20:00
 • Пауза: Tue - Sat from 16:00 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Roza-Rija


 • Address : Strasho Pindzhur, s.Vatasha b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 20:00
 • Пауза: Mon - Sat from 14:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ruzica


 • Address : Strasho Pindzhur, s.Vatasha b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈10764 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 13:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sheik


 • Address : Mito Hadzhivasilev b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈10763 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 21:00
 • Пауза: Mon - Sat from 13:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Siti Glam


 • Address : Pionerska 26
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈10763 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00 • Sat from 09:00 to 18:00
 • Пауза: Mon - Fri from 13:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Siti Haer


 • Address : Leninova 3
 • Place: Kavadarci
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 15:00
 • Пауза: Mon - Fri from 13:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

И да не ја отворевме дебатата за даночните реформи, има законски решенија кои стапуваат во сила од 1 јануари 2023 година, како што се за оданочувањето на ...
сите 111 | | | веќе видена

Советот да гаснеме сијалици или да се бањаме еднаш неделно не претставува мерка, туку од Владата треба да се финансира поставувањето на фотоволтаични сончеви ...
сите 231 | | | веќе видена

Најголемиот македонски производител на струја, термоелектраната РЕК Битола во изминатите години доделила серија тендери на фирмата Компас МСФ, чијшто единствен ...
сите 14 | | | веќе видена

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. Пад ...
сите 82 | | | веќе видена

Компанијата „Макпромет“ од Штип во првите шест месеци од годинава ги зголемила трошоците за своите вработени за 21 пат. Ова може да се види од Билансот на ...
сите 20 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel