Бдс-електроник


  • Адреса: Ѓорче Петров 71/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7846 км
  • Локација: карши Дома мебел, последна стара петка, Ѓорче Петров

  • Телефон 2: 070 245741
  • Факс: 02 2032748
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00
    Саб од 09:00 до 18:00Мапа

Од ноќеска на полноќ горивата ќе поевтинат за половина, односно за еден денар, соопшти Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги.Од ноќеска на полноќ ...
сите 34 | | | веќе видена

Вести во фокусот на Фактор ова утро... * Има пари во бизнисот со технички преглед на возила, кој колку заработува? Половина милион моторни возила годишно од ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи