ББ бус турс

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизирано

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 23-2/а
  • Место: Скопје
  • Локација: заедно со Дрим Холидејс

  • Телефон 2: 078 442340
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 08:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1638528246_38.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи