Бато & Дивајн

ПаркингЈавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: Борис Трајковски 314 (Првомајска)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7432 км
  • Локација: Пинтија, на десната страна накај Драчево

  • Телефон 2: 02 2785915
  • Факс: 02 2785927
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/22fcee383273c30a1c2e31bb60ff1bd2.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Бато & Дивајн е компанија за високо-технолошко печатење, со доследност кон создавање на трајни печатарски импресии.

Како проевропски конфигурирана full-service графичка компанија, специјализирана за индустриско производство, Бато & Дивајн успешно ги задоволува потребите на пазарот на Југоисточна Европа веќе 20 години, преку интегрираните сегменти за:
• Графички ДИЗАЈН и подготовка [prepress]
• Offset ПЕЧАТЕЊЕ
• БЕЗБЕДНОСЕН печат
• BILLING решенија [изработка на сметки и други персонализирани материјали]
• ДОРАБОТКА [post press]

Постојано водиме грижа за сé што создаваме, секогаш да носи дополнителна вредност за нашите клиенти. Оттука, континуираното инвестирање во водечките технологии, примената на технолошки иновации и know-how, надополнети со долгогодишната експертиза во индустријата, овозможуваат:
• Секогаш врвна услуга во согласност со највисоките деловни стандарди
• Реализација на најкомплексните барања од идеја до финален производ
• Конзистентна изработка на разновидно портфолио на висококвалитетни печатени производи
• Градење и одржување на долгорочни, партнерски релации со клиентите базирани на доверба

Бидејќи, веруваме дека нашите клиенти секогаш го заслужуваат единствено најдоброто, во најкус рок и по конкурентна цена. Посветеностa до совршенство во достигнување на недостижнотo за надминување на очекувањата на клиентите – тоа е тајната на нашиот успех. Избирајќи да бидете уникатни, во оставањето на уникатен впечаток, вашата одлука е потврдена.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи