Батерфлај


 • Адреса: Ленинова 29
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7542 км
 • Локација: Во близина на ТЦ Глобал


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Мапа

  Продолжувањето на успешната соработка помеѓу двете земји, како и можностите за нејзино продлабочување, беа тема на разговор на денешната средба меѓу министерот ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Денеска започна 6-тата по ред наградна игра на Макпетрол и Верна програмата за лојалност, „Верна - една и единствена“. Во овој тежок период на пандемија сакаме ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Штедачите кои имаат влогови до 30 000 евра а кои уште не ги подигнале од Еуростандард банка и годинава ќе се обештетуваат, а кон некои од нив обврските ќе ...
  сите 80 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи