Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Кафе за носење (coffee shop)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Барови во Струмица

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Аптаун


 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 1
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бабилон


 • Адреса: Благој Јанков Мучето 21
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Билјард Клуб Танчеви


 • Адреса: Климент Охридски 6
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бу Еспресо


 • Адреса: Ленинова 12
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вајс - Тв


 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 11
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ванилла Кафе


 • Адреса: Гоце Делчев 107
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вторник


 • Адреса: Маршал Тито 21
 • Место: Струмица
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Голд


 • Адреса: ТЦ Глобал
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Госип


 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 2
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Екс фаст фуд


 • Адреса: Маршал Тито 4
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км
 • Работно време: Пон - Чет од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 02:00 • Нед од 16:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елефант Кофи Шоп


 • Адреса: Гоце Делчев 8
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ке Паса


 • Адреса: Благој Јанков Мучето 10
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 01:00 • Пет - Саб од 08:00 до 02:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Концепт


 • Адреса: Благој Јанков Мучето 30
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Корнер Кафе


 • Адреса: Климент Охридски 180
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лори кар


 • Адреса: с.Колешино
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10805 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Маф-маф


 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 20
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

М&М Кафе


 • Адреса: Моша Пијаде 47
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нигма Кафе


 • Адреса: Ленинова 99-4/1
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ПР Кафе


 • Адреса: Јане Сандански 2
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ракија Мезе Бар


 • Адреса: 1-ви Мај 2
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10792 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 00:00 • Нед од 16:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Компании од прехранбената индустрија, иако опфатени со мерката за субвенционирана струја, не ќе може да склучат договори со ЕСМ. Аплицирале, но се одбиени ...
сите 150 | | | веќе видена

Од денеска ново намалување на цените на горивата. Бензините се намалуваат за 2 денари, а дизелот за денар и пол. Бенизнот 95 ќе биде 84,5 денари, бензинот 98 - ...
сите 119 | | | веќе видена

Реализацијата на проектите, како и продолжување на соработката помеѓу Владата и Европската банка за обнова и развој (ЕБОР), беа тема на денешната средба на ...
сите 80 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи