Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Штип
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Лаунџ барови
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Барови во Штип

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Ајс клуб


 • Адреса: Тошо Арсов 14
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 05:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Андерграунд


 • Адреса: Генерал Михаило Апостолски 21
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Арабика


 • Адреса: Кирил и Методиј 40
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Арт


 • Адреса: Кузман Јосифовски Питу 14
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00 • Нед од 09:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вами Кафе


 • Адреса: Маршал Тито 22
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вами Кафе 2


 • Адреса: Кирил и Методиј 4 лок.4
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00 • Нед од 09:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Версај


 • Адреса: Ванчо Прке 123 лок.4
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дома


 • Адреса: Тошо Арсов 14
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Чет од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 09:00 до 01:00 • Нед од 09:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Енџелс


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Штип
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карма


 • Адреса: Ванчо Прке 123 лок.7
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кафе Нова Ндп


 • Адреса: Ванчо Прке 132-А
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Класик


 • Адреса: Ванчо Прке 12
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Клуб кафе


 • Адреса: Сутјеска 48-а
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кофи лаб


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Чет , Пет , Нед од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лаверо


 • Адреса: Брегалничка 58
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10739 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Марсеј


 • Адреса: Ванчо Прке 123/6
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Милд


 • Адреса: Ѓорче Петров 8 лок.1
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Вто - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мун Бар


 • Адреса: Брегалничка б.б.
 • Место: Штип
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мурано


 • Адреса: бул.ЈНА 2
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нико


 • Адреса: Сремски Фронт 30-а
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10742 км
 • Работно време: Пон - Чет , Пет , Нед од 10:00 до 00:00 • Саб од 10:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Компании од прехранбената индустрија, иако опфатени со мерката за субвенционирана струја, не ќе може да склучат договори со ЕСМ. Аплицирале, но се одбиени ...
сите 150 | | | веќе видена

Од денеска ново намалување на цените на горивата. Бензините се намалуваат за 2 денари, а дизелот за денар и пол. Бенизнот 95 ќе биде 84,5 денари, бензинот 98 - ...
сите 119 | | | веќе видена

Реализацијата на проектите, како и продолжување на соработката помеѓу Владата и Европската банка за обнова и развој (ЕБОР), беа тема на денешната средба на ...
сите 80 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи