Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Barbers in Ohrid

Ilce


 • Address : bul.Makedonski Prosvetiteli 208
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 21:00
 • Пауза: Mon - Sat from 15:00 to 17:00

Categories:

barbers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sherko


 • Address : Makedonski Prosvetiteli b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

Categories:

barbers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shogun


 • Address : Goce Delchev 62
 • Place: Ohrid

Categories:

barbers

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Европската Унија планира да ја зголеми минималната можна акциза за цигарите од 1,8 на 3,6 евра за кутија од 20 парчиња. Според предлогот, поскапуваат и е ...
сите 13 | | | веќе видена

На 13 август, на годишнината на Рамковниот договор, во индустриската зона кај Тетово се собраа целиот владин и врвот на ДУИ за да означат почеток на голема ...
сите 80 | | | веќе видена

Од четврток јавните комунални водоводни претпријатија ќе добијат поевтина цена на електрична енергија која ќе им биде обезбедена преку „ЕСМ продажба“ и ќе им ...
сите 111 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel