Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Банкомати - локации во Охрид

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Комерцијална банка-Охрид


 • Адреса: Партизанска 24
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Комерцијална Банка Белви-АТМ


 • Адреса: нас.Долно Коњско б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7870 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Комерцијална Банка Гранит-АТМ


 • Адреса: нас.Св.Стефан б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7869 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Комерцијална Банка Даљан-АТМ


 • Адреса: Гоце Делчев б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7864 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Комерцијална Банка Инекс-АТМ


 • Адреса: Наум Охридски 5/7
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7868 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Комерцијална Банка Макси Д-АТМ


 • Адреса: бул.Туристичка б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Комерцијална Банка Метропол-АТМ


 • Адреса: нас.Долно Коњско б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7870 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Комерцијална Банка Миса-АТМ


 • Адреса: 7-ми Ноември б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Комерцијална Банка Плоштад-АТМ


 • Адреса: бул.Македонски Просветители б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Комерцијална Банка Уника-АТМ


 • Адреса: бул.Туристичка б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

НЛБ Банка-Макпетрол АТМ


 • Адреса: бул.Туристичка 77-а
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

НЛБ Банка-Охрид АТМ


 • Адреса: Климент Охридски б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

НЛБ Банка-Тинекс


 • Адреса: 7-ми Ноември б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

НЛБ Банка-Тобако АТМ


 • Адреса: бул.Туристичка б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ПроКредит Банка-Мартина АТМ


 • Адреса: бул.Македонски Просветители 13
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ПроКредит Банка-Охрид


 • Адреса: бул.Туристичка б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Силк Роуд Банка-Охрид


 • Адреса: бул.Македонски Просветители б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стопанска банка АД Битола


 • Адреса: Самоилова 1
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стопанска банка АД Битола-АТМ Охрид


 • Адреса: бул.Туристичка б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стопанска банка АД Скопје-Јувена АТМ


 • Адреса: Моша Пијаде б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Новиот деветти пакет антикризни мерки во вредност од 662 милиони евра, што го утврди Владата на Република Северна Македонија, содржи 26 мерки со кои се ...
сите 126 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 33 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 79 | | | веќе видена

Половина од германските компании сè уште тешко наоѓаат работници, покажува истражувањето објавено денеска од Германската трговска и индустриска комора (ДИХК), ...
сите 15 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи