Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Гевгелија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Банкомати - локации во Гевгелија

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Комерцијална банка - бензинска станица Руле турс


 • Адреса: с.Смоквица
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Комерцијална банка-Гевгелија


 • Адреса: Гевгелиски Партизански Одреди 4-2/1
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Комерцијална Банка-АТМ


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

НЛБ Банка-х.Аполониа


 • Адреса: Гевгелиски Партизански Одреди б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

НЛБ Банка-х.Фламиго АТМ


 • Адреса: Граничен премин Богородица
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7983 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

НЛБ Банка-АМСМ АТМ


 • Адреса: Граничен премин Богородица
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7982 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

НЛБ Банка-Гевгелија-Тедико АТМ


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

НЛБ Банка-Меркјури


 • Адреса: Нова Лок. Блокотехна б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7979 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

НЛБ Банка-Солун 53


 • Адреса: Таља Бикова б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

НЛБ Банка-Стојаково-Мат Стар


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7984 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Силк Роуд Банка-Гевгелија


 • Адреса: Маршал Тито 100
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стопанска банка АД-Скопје-Гевгелија


 • Адреса: Плоштад Слобода б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стопанска банка АД-Скопје-Гевгелија АТМ


 • Адреса: Маршал Тито 1-5, приземје
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стопанска банка Битола АД-Гевгелија


 • Адреса: Маршал Тито 1
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стопанска Банка Партизански Одреди-АТМ


 • Адреса: Гевгелиски Партизански Одреди 1/16
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Уни Банка АТМ


 • Адреса: Димитар Влахов 1
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Халкбанк-Гевгелија


 • Адреса: 7-ми Ноември 2
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Халкбанк-Гевгелија АТМ


 • Адреса: Гевгелиски Партизански Одреди б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Халкбанк-Гевгелија 2 АТМ


 • Адреса: 7-ми Ноември 17
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Централна Кооперативна Банка - Гевгелија


 • Адреса: Васо Карајанов 2-а
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 152 | | | веќе видена

Вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи смета дека земјава во текот на наредната година ќе се врати на нормалните години на стапките на инфлација и ...
сите 30 | | | веќе видена

Собранието на Стопанската комора избра 5 нови членови на УО. Двајца од нив се потпретседатели и тројза нови членови на Одборот. Нови потпретседатели на УО се ...
сите 26 | | | веќе видена

Во рамките на Втората фаза од Регионалната програма за зајакнување на капацитетите на централните банки на Западен Балкан, финансирана од ЕУ, започна ...
сите 27 | | | веќе видена

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 37 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи