Радиус (100км)

 

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Тетово
 • Струмица
 • Куманово
 • Охрид
 • Прилеп
 • Кавадарци
 • Штип
 • Велес
 • Гевгелија
 • Гостивар
 • Струга
 • Кочани
 • Кичево
 • Ресен
 • Радовиш
 • Неготино
 • Дебар
 • Виница
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Банки
 • Трансфер на пари
 • Кредитни и дебитни картички
 • Електронско банкарство
 • Финансиски компании и институции
 • Брокерски Куќи
 • Менувачници
 • Банкомати - Локации
 • Државни Институции
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Банки

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Еуростандард банка - Централа


 • Адреса: Никола Кљусев 2 (27-ми Март)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈485 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00 • Саб од 08:00 до 14:00

Еуростандард Банка е основана на 01 Октомври 2001 година. Денес има 13 експозитури и шалтери на територијата на цела Македонија.

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

Шпаркасе Банка-централа


 • Адреса: Македонија 9/11
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈926 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00 • Саб од 09:00 до 13:30

Шпаркасе Банка Македонија – традиција, сигурност и доверба!

ПроКредит Банка АД Скопје


 • Адреса: Манапо 7 Карпош
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈3.42 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

ПроКредит Банка е развојно ориентирана банка со широк спектар на банкарски услуги. Во нашето кредитно работење се фокусираме на кредитирање на многу мали, мали и средни претпријатија за кои веруваме дека создаваат најголем број работни места и кои даваат витален придонес во економијата во рамките на дејноста во која работат.

НЛБ Банка-Стара Чаршија


 • Адреса: Битпазарска 58
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈351 м
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Халкбанк - Стара Чаршија


 • Адреса: Битпазарска 58
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈351 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 17:00 • Саб од 09:00 до 13:00

Дејности:

банки

Комерцијална банка-МНТ


 • Адреса: Кеј Димитар Влахов 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈359 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

Дејности:

банки

Комерцијална банка-Контакт центар


 • Адреса: Орце Николов 3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈453 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00 • Саб од 08:00 до 14:00

Говорниот автомат работи 24/7.

Дејности:

банки

Комерцијална банка-Дирекција


 • Адреса: Орце Николов 3, п.фах 563
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈457 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Комерцијална Банка-Експозитура КБ2


 • Адреса: Орце Николов 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈461 м
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 19:00 • Саб од 08:00 до 13:00

Дејности:

банки

Стопанска банка АД-Скопје-Младина


 • Адреса: 11-ти Октомври 7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈491 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 18:00 • Саб од 09:00 до 13:30

Дејности:

банки

Стопанска банка АД-Скопје-Персонална благајна


 • Адреса: 11-ти Октомври 7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈491 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

банки

Стопанска банка АД-Скопје-ГТЦ


 • Адреса: 11-ти Октомври 7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈504 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:00

Дејности:

банки

Стопанска банка АД-Скопје-Анекс


 • Адреса: 11-ти Октомври 7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈505 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 18:00 • Саб од 09:00 до 13:00

Дејности:

банки

Халкбанк-Плоштад


 • Адреса: Никола Кљусев 3 (27-ми Март)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈508 м
 • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 17:30 • Саб од 10:00 до 14:00

Дејности:

банки

Уни Банка


 • Адреса: Максим Горки 6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈530 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Халкбанк-Центар


 • Адреса: Максим Горки 3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈536 м

Дејности:

банки

Уни Банка-дирекција


 • Адреса: Максим Горки 6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈547 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

НЛБ Банка-ГТЦ


 • Адреса: Кеј 13-ти Ноември 3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈553 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Комерцијална банка-ГТЦ


 • Адреса: 11-ти Октомври 13 лок.16
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈557 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Дејности:

банки

Шпаркасе Банка-Центар


 • Адреса: Никола Вапцаров 18
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈599 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30 • Саб од 09:00 до 13:00

Уни Банка


 • Адреса: Кеј 13-ти Ноември ГТЦ лок.254
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈601 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Мапа
 

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи